Dla architektów i projektantów

Dla architektów i projektantów przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów i usług do aranżacji wnętrz. Zachęcamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego, który jest świetną szansą na rozwój. Dla każdego indywidualnie przygotowujemy ofertę, w zależności od wymagań i preferencji. Jesteśmy otwarci na współdziałanie zarówno z firmami, jak i osobami indywidualnymi.

Jesteśmy rzetelną firmą, która nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty. Dostawcy, z jakimi kooperujemy to renomowane marki, będące z nami w zacieśnionej relacji od lat. Posiadamy także własne kolekcje i projekty, które cieszą się powodzeniem wśród naszych odbiorców. W naszej ofercie znajdą Państwo: karnisze, systemy przesuwne, mechanizmy, tkaniny dekoracyjne i tapicerski, firany, zasłony, rolety rzymskie, poduszki, obrusy, pokrowce, szycie i montaż na wymiar, rolety, plisy, żaluzje, dekoracje, tynki dekoracyjne, okładziny SIBU, oświetlenia, panele 3D, tapety oraz wiele innych.

Wszystkie nasze usługi i produkty cechuje nienaganna jakość i oryginalny styl. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub posiadają Państwo własny pomysł, propozycję, to zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.