Marka

O marce

LUDESIGN to marka, która proponuje Państwu pełen dostęp do najwyższej jakości artykułów oraz elementów wnętrzarskich, dających nieograniczone możliwości i korzyści. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. Przez ten czas zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy wiele instytucji, hoteli, restauracji oraz spełniliśmy marzenia klientów indywidualnych. Dysponujemy nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi oraz elementami dekoracyjnymi, jesteśmy w stanie na bazie profesjonalnego consultingu wykreować wnętrze odpowiadające najśmielszym Państwa oczekiwaniom.

Wdrażając projekt dajemy Państwu do dyspozycji wysokiej jakości tynki strukturalne, włoskie tapety tekstylne, panele 3D, które uformują wnętrze gotowe do kompleksowej realizacji designerskiej opartej na wysokiej jakości tkaninach, zasłonach, poduszkach, obiciach, pościelach szytych i dostosowanych do indywidualnych Państwa życzeń oraz wiele, wiele innych. Państwa przestrzeń może zyskać nowy design również dzięki kreacji elementów, które już Państwo posiadają – dobór odpowiednich tkanin tapicerskich, bądź okładzin nada indywidualny charakter np. meblom.

Nasze profesjonalne i indywidualne podejście oraz Państwa pomysł jest dla nas najważniejszym elementem w kreacji wnętrza z pasją! Projektujemy wnętrza według Państwa upodobań i naszego doświadczenia w tym, co najlepsze.  Zachęcamy do czerpania inspiracji i zapoznania się z pełną naszą ofertą.

Lucyna Turzyńska

Jestem Lucyna, projektantka wnętrz, właścicielka marki. Twórczyni autorskich kolekcji mebli oraz tekstylnych elementów dekoracyjnych. Prowadzę Biuro Projektowe LUDESIGN Lucyna Turzyńska.

Kilkanaście lat temu rozpoczęła się moja przygoda z  projektowaniem. Pasja i miłość do sztuki znalazły odzwierciedlenie w pracy zawodowej. Każdy dzień przynosił mi nowe doświadczenia oraz możliwości rozwoju. Obdarowana zaufaniem przez coraz większą liczbę klientów uświadomiłam sobie, że wybrałam właściwą drogę. To przede wszystkim ich zadowolenie i radość stały się potwierdzeniem, że podążam w dobrym kierunku.

W mojej pracy najważniejsze jest kompleksowe tworzenie nietuzinkowych wnętrz oraz niesamowitych przestrzeni, będących odbiciem osobowości potencjalnego klienta. Najważniejsze jest dla mnie, aby każde życzenie inwestora rozpatrywać w sposób indywidualny i wyjątkowy, dzięki czemu ma on gwarancję, że nie zostanie potraktowany szablonowo. Tworzę markę, którą chcę, aby była wzorem dla tych, którzy są świadomi wartości jakości życia, dla osób, które bezustannie pragną otaczać się prawdziwym pięknem. Przecież każdy z nas marzy, aby mieszkać we wnętrzu, które niczym dobry garnitur, skrojone zostało na miarę.

Prywatnie pasjonatka rozwoju indywidualnego, spełniona w życiu osobistym i zawodowym. Pełna pozytywnej energii, chętnie motywująca innych. Miłośniczka psychologii oraz coachingu. Entuzjastka nowych doznań.


Po prostu

Robie to, co kocham.
    Lucyna Turzyńska
    Lucyna Turzyńska
    ARCHITEKT WNĘTRZ
„Być pięknym znaczy otaczać się pięknem”

Trzy w jednym

Nieszablonowy design

Z pasją, dla każdego indywidualnie, w jego własnym, oryginalnym stylu. Zero kiczu, wszystko z klasą.

Fachowe doradztwo

Jesteśmy od tego, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Doradzamy doświadczeniem, najlepiej jak umiemy.

Niezaprzeczalna jakość

Stosunek jakości do ceny jest na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się go utrzymać, specjalnie dla Ciebie.